MEIE LUGU

KÕIK SAAB ALGUSE NOPRI PIIMAST…

Nopri talu toodete alus nagu ikka piimatoodetel tuleb lehmadelt. Nopri Talumeiereis tegeleb piima “tootmisega” üle 180 lehma, andes oma parima, et ikka oleks toormaterjali, millest saaks Nopri Pere valmistada häid ja huvitavaid piimatooteid.

PÕHILINE TÖÖ KÄIB TOOTMISRUUMIDES…

Mööda torusid liigub piim lüpsiplatsilt meiereisse, kus range kontrolli all ja moodsa tehnikaga tehakse piimast kõiki talumeierei tooteid.

Neid tooteid:

  • kuumutatakse
  • segatakse
  • kurnatakse
  • lisatakse maitseid

SEE ON KOHT KUS…

Rosinad jõuavad kohupiimakreemi sisse ja marjad leiavad ennast jogurtipütist.

Tootmisruumide lahutamutuks osaks on ka külmkamber ja laoruumid, kus ootavad oma kasutamist köömned sõira ja rosinad kohupiima jaoks ning paljud teised komponendid, mis Nopri toodetes kasutamist leiavad.

Siin saab piimast jogurt või kreem ja sinna sisse kaob rosin ja mari.

KUI SEE KÕIK VALMIS SAAB, PANNAKSE SEE PURKI KINNI…

Kui masinad on oma tööd lõpetanud ja järjekordne ports mõnusat kõhutäit on valmis, hakkab meie peres kiire pakkimistegevus – kreemid, võided kulbiga topsi; sõir kilesse, jogurt purki…

JA SIIS JUBA AUTO PÄÄLE…

Värskelt pakitud kaup pannakse külmkambrisse jahtuma. Seejärel komplekteerime selle punastesse piimakastidesse poodide kaupa, vastavalt sellele mida mingi kauplus tellinud on.

Kui see kõik tehtud, tõstetakse kaup uut ringi ootava auto peale ning viiakse poodidesse ja turule – kuhu aga kaupa soovitud on.

JA VAHEPEAL PEAB KA KÜLALISI VASTU VÕTMA…

Meid külastab aastas ligi 3500 sõpra, huvilist. Peamiselt ikka sellepärast, et teada saada, kust kohast see piim ikkagi tuleb. Ja kuidas sellest jogurtit või kohupiima teha?

Või kas lehmal on sarved kõrvadest eespool või tagapool? Paneb ennastki mõtlema…

Tahaksid ka Noprisse tulla?

TULE KÜLLA

JA VAHEPEAL TULEB KA LAATADEL KÄIA…

Kuigi see ei pruugi alati õnnestuda. Vahepeal võib talvepuhkuselt otse tööle saadetud müügitelk katki minna. Siis ei ole paremat päästevahendit kui (kilo)meetrites teipi – inimesed ju ootavad.

KUID EGA SEE NII LIHTE POLE, TULEB LEIDA KA AEGA PÕLLUTÖÖ JAOKS…

Suure karja pidamine pole lihtne. Talveks tuleb varuda nii loomadele kui perele kõik põllusaadused, korras tuleb hoida lautu, tootmishooneid ja tehnikat, et kõik sujuks ja tootmine laabuks.

Seepärast peabki pererahvas leidma aega ka põllutöö jaoks, heinateoks ja tuhandeks muuks asjaks, mis ühel või teisel moel aitab kaasa sellele, et kõik need topsid ja purgid jõuaks alati Sinuni.

LÕPUKS TULEB KA KOKKU ARVUTADA PALJU JA MIDA TEHTUD SAI…

Kuhu viidud, vaadata üle uued tellimused, kõik laoseisud – kas on vaja midagi juurde tellida ning tutvuda ka klientide arvamustega. On ju klientidega suhtlemine iga ettevõtja oluline tegevus.

Ning õhtul leiab ehk aega ka vaadata, mis tulevik toob. Harilikult see napp aeg leitakse õhtul – või mis siin häbeneda, juba öösel.

SELLINE ONGI LÜHIKE ÜLEVAADE MEIE TEGEMISTEST…

Nii valmibki Nopri kohupiimakreem, jogurt, juust, sõir ka võie….et Sa saaks iga päev nautida ehtsaid maitseid, mis on loodud ja toodud talust otse Sinule!

Oleme rõõmsad, kui Sinagi oled meie tooteid maitsnud ja leidnud, et need on head – siis on meie töö läinud asja ette.

VAATA KA