VÕTA ÜHENDUST

Võta meiega julgelt ühendust – ära pelga, me oleme lihtsad maainimesed. Võtame alati vastu kõik soovitused ja ettepanekud.

[contact-form-7 id=”10″ title=”KONTAKT”]

Nopri Talumeierei OÜ

Kärinä küla, Rõuge vald, Võrumaa 65041
+372 78 51 050
+372 51 72 478
info@nopri.ee
Reg nr: 10851897
LHV
EE777700771003879554
57.646974, 27.201805

arengukava_logo_el_horisontaal

Nopri Talumeierei turu-uuring, logomärgi uuendus, tootepakendite uuendus 2017

Külastajateekonna viidastamine: kontseptsioon, disain, viitade,
infotahvlite ja reklaamaterjalide tootmine. 2020

Meie inimesed

Tiit NiiloPeremees
tiit@nopri.ee

+372 51 72 478

Vilve NiiloPerenaine
info@nopri.ee

+372 56 608 621

Nopri KojukanneInfo ja teenindamine
nopri@nopri.ee

+372 58 722 220

Marius LillmaaRaamatupidaja
finants@nopri.ee

+372 7851050

Karl Niiloturundusjuht
karl@nopri.ee

+372 56 608 722

Joonas Niilomeierei tegevjuht
joonas@nopri.ee

+372 53 060 049

Aivar Lumimüügijuht
aivar@nopri.ee

+372 53 477 189

Janar TalisainenTellimused ja logistika
janar@nopri.ee

+372 58 848 424

Anu RuusFarmijuht
ruusanu@gmail.com

+372 51 68 048