Loading...
Meie pere2018-06-02T20:25:28+00:00

MEIE PERE

Tiit

Nopri peremees

Vilve

Nopri perenaine

Gerli

on õppinud Tallinna Polütehnikumis, fotograaf, elab Viimsis ja Kärinäl. Gerli pojad Aston (2013) ja Tommi (2015) on Niilode 10. põlvkonna esindajad. Nopri pildipagasi täiendaja. Tulevikus tahab Gerli maale elama jäädagi. Peamiseks tegevuseks näeb tulevikus loodusandide töötlemist ja väärindamist.

Gerda

on õppinud Eesti Maaülikoolis, piimatehnoloog, elab Väike-Nopri talus Kärinäl. Töötab meiereis. Gerda elukaaslane Ivar, on otsustanud samuti pühendada oma aja Nopri arengusse. Kui keegi on huvitatud omale saamaks head elektrisüsteemi, automaatikat, siis Ivar on selle peale meister.

Karl

on õppinud Eesti Maaülikoolis ettevõtlust ja ökonoomikat. Nopri talu järgmine peremees. Hetkel pühendanud oma aja talumeierei tegemistele. Tootearendaja, müügimees ja turundaja. Karl lubab, et muudab Nopri talutoidu veel maitsvamaks. On huvitatud kõikidest erilistest pakkumistest või vähemalt kuulab need ära…

Lisette

õpib Eesti Maaülikoolis põllumajandussaaduste tootmist ja turustamist. Eks Nopri põllumaad vajavad samuti õigeid agrotehnilisi võtteid.

Joonas

õpib Eesti Maaülikoolis maaehitust. Nädalavahetusel on alati maal abis ning Nopri sõir valmib just Joonase meisterliku käe all.

VAATA KA

Nopri Talumeierei

Nopri piimatooted on valmistatud võimalikult väheste komponentidega. Maitsed on lihtsad, ehtsad ja kodused.

Taimerasva, säilitusaineid ja muud puhta toidu sisse sobimatut Nopri toodetest ei leia.

Nopri piimatooted valmivad otse piimafarmi kõrval asuvas talumeiereis.

Need on tehtud keskkonnasõbralikult toodetud piimast, kohalike elanike usinate kätega ja kaasaegsetes tingimustes.